تبلیغات
تبلیغات

محک-موسسه حمایت از کودکان


کسب درآمد

10 مخلوق وحشت‌آفرین اعماق دریاها ( افعی ماهی )

داشتن ماهی‌های خانگی سرگرمی جالبی برای خود فرد محسوب می‌شود که علاوه بر سرگرمی تاثیرات درمانی مثبتی برای سایر افراد به همراه دارد. تصور کنید ماهی بامزه‌ ای مثل : نموی کوچک را در دست داشته باشید. اما واقعیت این است که همه آبزیان آن‌ قدر دوست داشتنی نیستند که به عنوان حیوان خانگی انتخاب شوند . بویژه مخلوقاتی که در عمق آب‌های تیره اقیانوس و در کمین طعمه‌ های از همه جا بی‌خبر نشسته‌اند. اگر مایلید با موجوداتی آشنا شوید که گویی از اعماق تیره‌ ترین کابوس‌ ها یمان سر بر آورده‌اند در ادامه این مطلب با ما همراه شوید.


این موجودات اغلب ظاهری ترسناک و متناقص دارند. ویژگی اصلی آنها دندان‌ های نیش مانند و تیز، چشم‌ های بسیار بزرگ و اندام‌ های نورانی برای فریفتن قربانیان می‌باشد. این موجودات ناچارند از هر چیزی که بر سر راه‌ شان قرار می‌گیرد تغذیه کنند چرا ؟ که در آن عمق از اقیانوس که زیستگاه آنان به حساب می‌آید کمبود مواد غذایی وجود دارد . آن‌ها به نحوی هم بازمانده و هم شکارچی هستند .

 

افعی ماهی

 

در عمق ۴۰ متری از سطح آب ماهی شگفت‌انگیز و زشت دیگری زندگی می‌کند که به واقع یکی از درنده‌ خو ترین مخلوقات عجیب می‌باشد. رنگ این جانور سیاه بوده و فتوفورها به صورت پراکنده روی بدنش قابل مشاهده هستند. این اندام‌های نورانی که روی باله پشتی بدنش قرار دارند قربانیان را فریب می‌دهد تا به این قاتل مخوف نزدیک شوند. آن‌ها همچنین چشمان بزرگی داشته تا بتوانند در تاریکی اعماق اقیانوس جایی که کم‌ترین میزان روشنایی وجود دارد مسیر خود را تشخیص دهند. افعی ماهی دندان‌های نیش مانند بزرگی دارند که تقریبا" به بزرگی صورت‌ شان است.

 

عکس های 10 مخلوق وحشت‌آفرین اعماق دریاها

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha